Календар ARzinger. 2024

  1. ARzinger: презентуємо календар 2024 із роботами художниці Катерини Косьяненко 

Ми раді презентувати традиційний корпоративний календар Arzinger. Цього разу проєкт був створений у співпраці з українською художницею-cучасницею Катериною Косьяненко. Наша компанія продовжує підтримувати українське мистецтво та поширювати культурну спадщину в рамках проєкту ARzinger, тож цей рік не став винятком.

До календаря увійшли роботи художниці з однойменної серії VICTORY. Цей проєкт  Катерина присвятила подіям нинішньої російсько-української війни, яку представила крізь призму власних емоцій, переживань та молитов. У творах художниці пересічні люди піднесені до образів святих, а святі стають звичайними людьми, які живуть поміж нас.

Наприклад, у роботі “Блокпост” мисткиня зобразила свої відчуття, коли евакуйовувалася з Києва до Чернівців на початку широкомасштабного вторгнення. Російська навала втілена на картині в образі драконоподібної багатоголової потвори, яка пожирає себе від люті.

“У серії багато алюзій, символів, цитування українського іконопису. Ці роботи — моя молитва в картинах, прохання про допомогу у Небесних Сил, із вірою в Перемогу та стійкість наших людей. Сюжетні композиції, пейзажі, портрети — це узагальнені образи, цитовані з українських ікон, поєднані з побаченим на власні очі та прочитаним у новинах”, – розповідає мисткиня.   

Косьяненко Катерина Володимирівна — українська художниця, живописець, членкиня Спілки художників України (з 2002), заслужений художник України (з 2019). Працює в техніці станкового живопису.

Ознайомитись із календарем можна за посиланням: https://bit.ly/41nEidy