«Анна Ярославна: Київська князівна — королева Франції» — перша ілюстрована дитяча книжка про Анну Ярославну

Видавництво «Абабагаламага» 

Оказкована розповідь Івана Малковича (Ivan Malkovych) з розкішними ілюстраціями Катерини Штанко (Катерина Штанко) та Катерини Косьяненко (Kateryna Kosianenko).
📙Для дітей від 7 до 107…
Іван Малкович: «Кілька років тому в резиденції Анни Ярославни у Санлісі під Парижем мене попросили створити дитячу книжку про королеву Анну — з гарними малюнками, і щоб це були мовби запитання-відповіді про життя Анни Ярославни, з усіма більш-менш відомими фактами й леген­дами. «Але як їх подавати, коли наші історики мало не щомісяця спростовують одне одного? — риторично подумав я. — Деякі факти мають дуже різні тракту­­вання, як-от зображення в Софії, рік народ­ження, історія з Євангелієм і чимало іншого…»
Після перших ілюстрацій знаменитої Катерини Штанко стало зрозуміло, що сухуватий текст геть не пасуватиме до цих чуттєвих, вибагливих картинок. Історію треба було хоч трохи оживити… Аж тут на літні канікули в Україну приїхала одна юна гостя з Франції, яку її татусь іноді називає Анна Ярославна (бо вона — Ані, а тато — Ярослав), і я вирішив показати їй старий Київ…
А тоді доля звела мене із славною живописицею Катериною Косьяненко, і книжка збагатилася пречудовими «літописними» зображеннями.
Тож тепер перед вами мовби два потоки оповіді — літописний і казковий, адже за часів Анни цю історію зобразили б у «літописному» стилі, а сьогодні кожен із нас може проілюструвати її на свій лад. Спробуєте?»

“Літописні” ілюстрації від Катерини Косьяненко.

 

Замовляйте пречудову новинку «Анна Ярославна: Київська князівна — королева Франції» в онлайн-книгарні «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГИ» — https://store.ababahalamaha.com.ua/anna-yaroslavna